Natextujeme vám celý web či mobilní aplikaci

Skvělé weby si zaslouží perfektní texty. A tak je vždycky tragédie, vidět technicky a graficky vyladěnou online prezentaci, co neplní svůj účel, neprodává. A od toho jsme tu my, copywriteři. Dejte nám vědět a pomůžeme webem vaše zákazníky oslovit. Raz dva.
Copy

Co pro vás uděláme

Texty pro celý web

Bez webu jako by dnes firma ani nebyla. Díky němu ji všichni na internetu najdou a ona se tam může prezentovat. A to už chce mít skvělé stránky. Včetně textů!

Nevíte, jak na webu návštěvníky přetavit v nakupující zákazníky? Ozvěte se nám a společně všechno vymyslíme. Texty pro weby stavíme od píky, u běžících webů navrhujeme změny vedoucí k prodejům.

Od 8 000 Kč

Texty pro mobilní aplikaci

Naprogramování aplikace něco stojí, a tak je potřeba taktéž dohlédnout i na texty. Že své uživatele vedou, baví, těší. Jinak se i skvělá aplikace může ocitnout v koši.

Nevíte, jak vyladit v aplikaci mikrocopy, přesvědčivě natextovat tlačítka či vyladit průchod aplikací? I v případě UX textů se na nás můžete na 100 % spolehnout. A samozřejmě vystihneme styl vaší značky.

Individuální nacenění

Texty pro webstránku

Když už máte web se skvělými texty, není dobré usnout na vavřínech. Chystáte nový produkt anebo službu? Výprodej? Něco jiného? Tak tomu věnujte novou stránku!

Ona taková prodejně vyladěná stránka může mít na úspěchu novinky lví podíl. Však je i potřeba mít návštěvníky z online reklamy, sítí či e-mailingu, kam směřovat. A na všechny tyhle texty jsme tu my!

800 Kč/hodina

Web vám i necháme postavit

Potřebujete nejen skvělé texty v přehledné struktuře, ale zařídit celý web rychle a na míru? Žádný problém. Spolupracujeme totiž s ostřílenými webaři, takže vám ho zvládneme doručit včetně grafiky a nezbytných technikálií (doména, hosting, certifikát a e-mailová schránka). Po odsouhlasení webu a doplacení vám pak od něj předáme klíče (přístupy). Chci komplet »

 

Proč zvolit nás

Máme přes 11 let zkušeností

Desítky projektů za námi

Napsali jsme tisíce textů

Spolupracujeme s dalšími profíky

Komu už jsme s texty pomohli

Merisimo

Nejprve jsme u majitele oblečení z merino vlny zjistili informace o jeho nové značce a následně jsme navrhli ideální strukturu webu a poptali podrobnosti. Návrhy textů nám okomentoval a záhy jsme vše vyladili k jeho spokojenosti.

Adam Laita

Adam je profesionál na volné noze, který ladí webové šablony na míru. Proto potřeboval, aby právě jeho webová vizitka působila. Tedy nejenže vypadá a rychle se načítá, ale zároveň i k návštěvníkům úderně mluví. A zakázky se jen hrnou.

BankID

Pro tuto revoluční novinku bylo potřeba web lehce přestrukturovat a srozumitelně návštěvníkům vysvětlit. Jelikož jde o inovaci technického rázu, texty jsme vypilovali a rozepsali i FAQ tak, abychom i zprvu zmatené navedli. A daří se! 

ČSOB Filip

Aplikace dětem představuje svět financí tak, aby je to bavilo. Však peníze dělají vrásky i dospělým. Proto jsme původní texty v aplikaci přepsali, aby byly srozumitelnější. A pomáháme i s dalším obsahem a komunikací. A stažení přibývají.

Euromaster

Tomuto evropskému lídrovi na trhu s pneumatikami jsme nejprve pomohli s laděním některých SEO popisků na webu, jelikož nebyly všechny natextované. A následoval i update vybraných stránek, aby návštěvníky ke koupi vedly lépe.

Čím dále vám posloužíme

Přesvědčili jsme vás?

Napište nám zprávu a vymyslíme, jak posuneme i vaši značku. Úvodní call u nás máte zdarma.
Kontaktní formulář

Psssst! Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.