Kontakty

Chcete nás kontaktovat? Níže naleznete vše důležité, včetně našeho příběhu a jak BrandCopy vlastně vzniklo. 

Brand-copy-brandcopy
5r1a4970

David Ryvola

Fanoušek do psaní a správné komunikace. Rád dává život smysluplným značkám a pomáhá jim správně uchopit celkovou marketingovou komunikaci. Baví ho zároveň elektrická kytara, počítače a bojová umění.

Adresa: Majakovského 25, 360 05 K. Vary
IČ: 01292072 (neplátce DPH)
Číslo účtu: 2401900586/2010 (Fio banka)

5r1a4933

Petr Šilhavý

Nadšenec do příběhů všeho druhu, sběratel knih, informací a znějících slov & frází. Při psaní se vždy pídí po kontextu a texty pro klienty ladí do detailu. Svým umem rád přispívá projektům, které mají co dát.

Adresa: Lhotská 2223/15, 193 00 Praha 9
IČ: 08211574 (neplátce DPH)
Číslo účtu: 2301950973/2010 (Fio banka)

Jak šel náš příběh

Začali jsme psát copy texty

Každý si cestu k psaní našel po svém, ale oba jsme se dostali ke copywritingu jako takovému. Zjišťovali jsme postupně ve větších či menších firmách, co všechno takové psaní obnáší a postupně jsme se v tomto oboru vzdělávali. 

Potkali jsme se v ČSOB

Po získávání zkušeností se nám oběma otevřela příležitost pracovat v copy týmu v ČSOB. To posunulo naše psaní na úplně jinou úroveň. Otevřely se nám možnosti všech možných mediatypů a zároveň domýšlení různých systémů a tonalit. Komunikovali jsme totiž také za Poštovní spořitelnu (která je obchodní značkou) i ČSOB Premium. 

Spojili jsme texty a branding

V průběhu času se v bance měnily komunikační koncepty, díky čemuž jsme měli možnost získávat zkušenosti a podílet se na uchopení značky celkově. Poznali jsme tak branding a začali se vzdělávat v tomto směru. Čím dál více jsme objevovali, že psát texty bez uchopení značky od základu, je jako kdyby vám k úspěchu chybělo 50 %.

Chtěli jsme vlastní podnikání

A zároveň jsme chtěli rozšířit portfolio produktů, o kterých by bylo možné psát. Spolu s tím jsme si říkali: „Když máme tohle know how, pojďme pomoci začínajícím a menším podnikatelům nebo firmám uchopit komunikaci a marketing tak, jak se má.“ Proto jsme se rozhodli spojit brand building a copy dohromady. Voila, vítejte v BrandCopy.

Sháníte něco takového?

Napište nám zprávu a vymyslíme, jak posuneme i vaši značku a texty. Úvodní call na seznámení u nás máte zdarma

Kontaktní formulář

Psssst! Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.