Psaní textů na zakázku neboli copywriting

Nezáleží, co potřebujete natextovat. Poradíme si se všemi formáty. Textovali jsme již weby, aplikace, e-maily, SMS zprávy, letáky, plakáty, bannery, posty, celé kampaně. Dejte nám vědět a pomůžeme popostrčit k akci i vaše potenciální zákazníky. A jsme vám k ruce i s brandingem.

Brand-copy-brandcopy

Texty pro weby i aplikace

Texty pro web

Bez webu jako by dnes firma ani nebyla. Díky němu ji všichni na internetu najdou a ona se tam může prezentovat. A to už chce mít skvělé stránky. Včetně textů!

Nevíte, jak na webu návštěvníky přetavit v nakupující zákazníky? Ozvěte se nám a společně všechno vymyslíme. Texty pro weby stavíme od píky, u běžících webů navrhujeme změny vedoucí k prodejům.

SEO optimalizace

Už texty na webu máte, ale vyhledávače ani potenciální zákazníci o ně ne a ne zavadit? Pak je nutné obsah webu projít a vyladit ho. A často ještě nějaký přidat.

Tvoříme čtivé, originální, ale především funkční texty, které si vyhledávače oblíbí a nezní přitom strojově jako od AI. A ruku v ruce s texty řešíme i strukturu stránek, aby vše mělo tah na branku a plnilo účel.

Texty pro aplikace

Naprogramování aplikace něco stojí, a tak je potřeba taktéž dohlédnout i na texty. Že své uživatele vedou, baví, těší. Jinak se i skvělá aplikace může ocitnout v koši.

Nevíte, jak vyladit v aplikaci mikrocopy, přesvědčivě natextovat tlačítka či vyladit průchod aplikací? I v případě UX textů se na nás můžete na 100 % spolehnout. A samozřejmě vystihneme styl vaší značky.

Více info připravujeme

Chcete celý web i nechat postavit?

Potřebujete nejen skvělé texty v přehledné struktuře, ale zařídit celý web rychle a na míru? Spolupracujeme s ostřílenými webaři, takže vám ho zvládneme doručit včetně grafiky a nezbytných technikálií (doména, hosting, certifikát a e-mailová schránka). Po odsouhlasení webu a doplacení vám pak od něj předáme klíče (přístupy).

Stačí se nám ozvat » 

Texty pro propagaci firmy

Marketingová komunikace

Webovými stránkami to teprve začíná. Abyste o nich dali zákazníkům vědět, je třeba s nimi začít i komunikovat. Připomínat se, vysvětlovat, nalákat je.

Jsme tu, pokud potřebujete napsat třeba SEO a PPC texty, e-maily, bannery, SMS zprávy, scénáře, spoty do rádia, pozvánky atd. A pomáháme i překládat právničinu či rozmlouvat chatboty. To a mnohem víc!


Přesvědčivé reklamní texty

Občas se samozřejmě prostě hodí mít i něco v ruce. Třeba na stánku či veletrhu, v prodejně v regálu či v kanceláři apod. K vylepení, vystavení či odnesení domů.

Perfektně vám natextujeme například bannery, plakáty a roll-upy, letáky i brožury, včetně LCD obrazovek anebo powerpointové prezentace. Prostě to, co potřebujete. A co vás jen napadne.

Články pro web a na sítě

Zákazníci vám sami od sebe pravidelně ze zvědavosti či dlouhé chvíle na web ani sociální profily chodit nebudou. Proto je třeba se jim alespoň občas připomenout.

A tak doporučujeme vymyslet strategii obsahu a využívat dostupné komunikační příležitosti. V tomto případě vymýšlíme a píšeme posty na sítě, články na blog, novinky, newslettery a také PPC formáty.

Více info připravujeme

Vše vám zabalíme do marketingové kampaně

Řekněme, že máte v nabídce nový produkt či službu anebo třeba sezónní či jinou akci. Byla by velká škoda, pokud byste to klientům a fanouškům na sítích nedali vědět.

O takové novince se vždy vyplatí roztroubit zprávu do světa. V takových případech pak například připravujeme novou webstránku, post na sítě, e-mail a zprávu na blog. A proč nepřidat rovnou i online reklamu a leták? Je to přesně to, co sháníte?

Stačí nás kontaktovat »

Budování silné značky

Tvorba značky od základu

Nemáte-li ještě pro svůj byznys pevně uchopenou značku (jak by měla působit a komunikovat, argumentovat), stačí si jednoduše objednat 1denní workshop.

Na něm se zaměříme, na čem konkrétně vaši značku postavit, jaká by vlastně měla být a nakonec také i jak ji proslavit. To vše vám sepíšeme do brandbooku, abyste mohli návod vždy po ruce.

Více info připravujeme

Název značky a její slogan

Název značky je nezbytnou podmínkou toho, aby si vás zákazníci zapamatovali. Těžko se k vám můžou vrátit, když si ani nevzpomenou, kde ty skvělé věci pořídili.

Že nemáte dost dobrý název značky? Tak se nám ozvěte, vyzpovídáme vás a na základě informací vám sepíšeme 10–20 návrhů názvů včetně sloganů. A přidáme i návod, jak si dobře vybrat.

Nastavení tónu komunikace

Již máte zavedenou značku se skvělým názvem a úderným sloganem? Skvělé! Tak první důležitý krok máte za sebou. Jenže jak ještě postavit komunikaci?

Váháte-li, jak formulovat texty na webu a komunikace značky? Vše probereme a zafixujeme, jak má značka mluvit a psát, podepisovat se atd. Všechna doporučení vám sepíšeme.


Více info připravujeme

Další textařské služby

Konzultace textů

Už máte pro web, aplikaci, e-mail, leták, brožuru či jiný formát nějaké své texty připraveny a hodil by se vám nezaujatý pohled? Vychytat gramatiku, probrat úhel pohledu či srozumitelnost? CTA? Nebo byste raději průběžné konzultace?

Kurzy copywritingu

Copywriting je specifický druh psaní, které má vždy svůj účel. Je to tak trochu řemeslo a trochu umění. A tak je, jako všechno, je nutné ho trénovat. Chcete čas k jeho naučení o něco zkrátit? Nechat se inspirovat? Máme hned 3 kurzy skladem!

Editace textů

Už máte nějaké ty texty na web, na leták, post na social apod. připravené, ale stále to není ono? Že vám to samotným nezní? Stačí nám říct účel, dodat podklady a my už z obyčejného textu vyčarujeme psaní, které čtenáře nadchne a ponoukne k akci.

Více info připravujeme

Proč poptat copywriting od nás

Máme přes 11 let zkušeností

Desítky projektů za námi

Napsali jsme tisíce textů

Spolupracujeme s dalšími profíky

Přesvědčili jsme vás?

Napište nám zprávu a vymyslíme, jak posuneme i vaši značku. Úvodní call u nás máte zdarma.

Blank Form (#3)

Psssst! Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.