Připravíme vám reklamní texty, které splní svůj účel

Web máte hotový a byznys vám funguje? Gratulujeme! Jenže aby klienti nakupovali ještě víc a zároveň se i vraceli, chce to s nimi komunikovat. Srozumitelně, autenticky. A zároveň argumentovat a citlivě pracovat s emocemi. Potřebujete právě to? Dejte vědět.
Copy

Co pro vás uděláme

Marketingová komunikace

Webovými stránkami to teprve začíná. Abyste o nich dali zákazníkům vědět, je třeba s nimi začít i komunikovat. Připomínat se, vysvětlovat, nalákat je.

Jsme tu, pokud potřebujete napsat třeba e-maily, notifikace, bannery, SMS zprávy, scénáře videí, spoty do rádia, pozvánky atd. A pomáháme i překládat právničinu či rozmlouvat chatboty. To a mnohem víc!

800 Kč/hodina

Propagační materiály

Občas se samozřejmě prostě hodí mít i něco v ruce. Třeba na stánku či veletrhu, v prodejně v regálu či v kanceláři apod. K vylepení, vystavení či odnesení domů.

Perfektně vám natextujeme například bannery, plakáty a roll-upy, letáky i brožury, včetně LCD obrazovek anebo powerpointové prezentace. Prostě to, co potřebujete. A co vás jen napadne.

800 Kč/hodina

Obsah na sítě a blog

Zákazníci vám sami od sebe pravidelně ze zvědavosti či dlouhé chvíle na web ani sociální profily chodit nebudou. Proto je třeba se jim alespoň občas připomenout.

A tak doporučujeme vymyslet strategii obsahu a využívat dostupné komunikační příležitosti. V tomto případě vymýšlíme a píšeme posty na sítě, články na blog, novinky, newslettery a také PPC formáty.

800 Kč/hodina

Marketingová kampaň

Řekněme, že máte v nabídce nový produkt či službu anebo třeba sezónní či jinou akci. Byla by přece velká škoda, pokud byste to klientům a fanouškům na sítích nedali vědět.

O takové novince se vždy vyplatí roztroubit zprávu do světa. V takových případech pak například připravujeme novou webstránku, post na sítě, e-mail a zprávu na blog. A proč nepřidat rovnou i online reklamu a třeba leták? Je to přesně to, co sháníte? Stačí se nám ozvat » 

Proč zvolit nás

Máme přes 11 let zkušeností

Desítky projektů za námi

Napsali jsme tisíce textů

Spolupracujeme s dalšími profíky

Komu už jsme s texty pomohli

INVESTER

Na workshopu jsme se zakladatelem vše prošli a na základě informací jsme navrhli do mantinely jeho nové značky. Dále jsme mu předložili návrhy na název, ze kterého si vybral a nakonec jsme otextovali i nový web.

Foodin

Nejprve jsme majiteli poslali formulář, kam nám sepsal všechny informace o své značce. Následně jsme na online schůze společně brainstormovali a vymysleli nový název. A poté již přišly na řadu texty pro web.

ČSOB Filip

Tato aplikace větším dětem představuje svět financí tak, aby je to bavilo. Již víc jak 2 roky jsme u ladění obsahu a také vypomáháme s textací webových stránek, včetně související soutěže a dalších aktivit. A navíc i s e-mailingem či letáky.

Čím dále vám posloužíme

Přesvědčili jsme vás?

Napište nám zprávu a vymyslíme, jak posuneme i vaši značku. Úvodní call u nás máte zdarma.

Kontaktní formulář

Psssst! Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.