Školení copywritingu pro jednotlivce i týmy

Textařské řemeslo jde za gramatiku, stylistiku a také korektury. Jde o hru s psychologií čtenáře, s úhlem pohledu textu, pořadím informací, argumentů. O zapojení prodejního ducha. Jak na to? Naservírujeme vám teorii, fakta i své zkušenosti. Plus příklady!

Copy

Osvědčený přístup ke kurzům copywritingu

Jak na to jdeme? Nejprve vás musíme poznat. Jak píšete, co za svou značku (brand) posíláte a publikujete. Abychom zjistili, co jste zač, máme připravené otázky v návodném formuláři. Ty nám zodpovíte a vše společně probereme. A pak pro vás připravíme školení plné cvičení.

1. Poznání
potřeb

Nejdříve musíme zjistit, co vás zajímá nebo s čím máte problém. Dle toho se domluvíme na školení.

2. Příprava
školení

Pro každé školení lehce upravujeme prezentace a přidáváme do nich relevantní cvičení a tipy.

3. Školení
naživo

Buď online nebo ideálně u vás v kanceláři naživo. Těšit se můžete na 3–4 hodiny plné rad z praxe.

4. Zhodnocení
a podklady

Následně vám pošleme prezentaci a checklisty. Pokud byste měli dotazy, rádi vám je zodpovíme.

Školení základů copywritingu

Bez základů se v žádné oblasti neobejdete a textařské řemeslo není výjimkou. Ukážeme vám, co to copy je a jak se liší od obyčejného textu. Zároveň vám posvítíme na strukturování, jak o textu přemýšlet a převést ho do čtivější podoby. A také, co dělat před tím, než se do psaní pustíte, a na co nezapomenout před jeho publikací.

Cena za školení je 12.000 Kč.

5r1a5125
5r1a5121

Školení copy psychologie

Copy znamená prodejní text. A jakmile něco prodáváte, do značné míry jde o psychologii. Proto je i při psaní důležité myslet na to, jak lidé fungují. Jak jsme jako kupující nastavení a jak toho využít ve prospěch byznysu? Podíváme se podrobně, jak zaujmout, zapojit emoce a umně čtenáře přesvědčit vypointovanou argumentací.

Cena za školení je 12.000 Kč.

Školení copy magie

Když už máte základy a znáte principy psychologie, je důležité své psaní nenechat ustrnout a pokračovat. Na další úroveň. A odlišit se od jiných. Práce s kognitivním zkreslením? Zapojení správně velké špetky kreativity a emocí, storytelling? Vhodné podmínky a návyky pro ideální výstupy? Čekají na vás čtyři hodiny kouzelných chvil.

Cena za školení je 12.000 Kč.

5r1a5166

Kurz copywritingu na míru

Máte konkrétní problémy či oblasti, v nichž se chcete zlepšit? V psaní textů na web, na sítě či pro komunikaci? Pak vám vysoustružíme školení, které vám s tím pomůže. 

Stačí nám dát vědět » 

Brandcopy copywriteři

Proč kurz copywritingu od BrandCopy?

 • Píšeme přes 10 let a s copywritingem máme bohaté zkušenosti 
 • Máme za sebou desítky projektů, kterým jsme pomohli vyrůst
 • Napsali jsme pro různé značky již tisíce marketingových textů
 • Neustále se vzděláváme a spolupracujeme s různými odborníky

Komu už jsme školením copywritingu pomohli

ČSOB

Během našeho působení jsme s kolegy z kreativního týmu na copywriting proškolili například marketingový tým Hypoteční banky. Naservírovali jsme něco teorie, ukázali si to na příkladech z praxe a vše prodebatovali. Zpětná vazba byla pozitivní.

ČEZ

V týmu interní komunikace českého energetického gigantu je to pěkný shon, a tak nás dámy poprosily o nasdílení pár tipů a rad, jak své psaní posunout. Často nemají moc času se s tím mazlit. A tak jsme se podělili o know-how, jak texty okořenit.

Inveo

V agentuře to samozřejmě často létá zadání za zadáním, a tak jsme vše vrátili k základům a probrali na několik textech, jak s odstupem texty přetavit v přesvědčivější. Následovalo pár cvičení a také příjemná debata, jak se k psaní v praxi postavit.

Co vás zajímá nejvíce

Copywriting není kdejaké běžné psaní. Dávno nestačí jen popsat, co nabízíte. Dnes už je tuhá konkurence a všichni si vše můžou dohledat a ověřit online. Jak tedy psát? Konkrétně, čtivě, srozumitelně, přesvědčivě a důvěryhodně. A přesně to vás postupně v našich kurzech naučíme. Krok za krokem ujasnit si zadání, strukturu a jak na čtivost, zamyslet se nad důvody pro čtenáře proč by to měli chtít číst a činit akce a jak na to. Poslední školení se pak soustředí na zvýšení vytčených konverzí. Vše pro to, aby váš byznys mohl zdárně růst a zákazníci se k vám vraceli.
Naše školení jsou postavena na 4 pilířích:

 • Teorie – sami jsme absolvovali spoustu kurzů (Bohuš, Weikertová, Domestika a Udemy), na běžné bázi čteme oborové články a knížky a neustále si rozšiřujeme záběr a kabinety inspirace
 • Příklady – před každým školením si žádáme ukázky vašich textů (ideálně i problematických), které si můžeme společně rozebrat, abyste se mohli rovnou posouvat a psát lépe
 • Zkušenosti – sami píšeme již víc jak 10 let a přičichli jsme ke spoustě projektů různých značek, které fungují v různých oborech (finance, vzdělávání, technologie, catering, …)
 • Použitelnost – školení neustále posouváme a zlepšujeme, a to s ohledem na zpětnou vazbu, vše tak, aby si naši kurzisté odnesli maximum znalostí, které jejich psaní posunou

Po tomto školení budete umět:

 • Ujasnit si, které informace potřebujete před psaním
 • Napsat základní formu copy textu dle jasné osnovy
 • Povýšit obyčejný text do čtivé a přesvědčivé podoby
 • Vyladit text k dokonalosti před finálním nasazením

Po tomto školení budete umět:

 • Dokážete se lépe vcítit do čtenáře, pro kterého text píšete
 • Zjistíte, jak zachytit v záplavě informací jeho pozornost
 • Vnést do svých textů emoce a pracovat s motivací čtenářů
 • Přesvědčit čtenáře ke kýžené akci, která se od textu žádá

Po tomto školení budete umět:

 • Využít triky, kterými zvýšíte přesvědčivost textů
 • Pohrát si úhlem pohledu tak, aby text splnil účel
 • Zapojit správnou dávku kreativity, co text osvěží
 • Nastavit si rutinu, která zvýší vaši produktivitu

Pro každého, kdo se chce v účelovém psaní, které vede ke konkrétní akci, zlepšit. Naše kurzy se tedy hodí pro začínající copywritery, majitele firem, marketingové, SEO, PPC, UX a content experty či specialisty interní komunikace. A hodí se i pro account manažery, kteří se chtějí naučit hovořit jazykem stejného kmene se svými copywritery a servírovat jim kreativnější a srozumitelnější zadání.

Jaké další služby od nás se hodí mít

Když potřebujete pomoci s texty pro web či aplikaci
Když potřebujeme pomoci s komunikací a reklamou
Když potřebujete nejprve pomoci se značkou
Když potřebujete konzultaci, úpravu textů nebo školení
Přesvědčili jsme vás?

Napište nám zprávu a vymyslíme, jak posuneme i vaši značku. Úvodní call u nás máte zdarma.

Blank Form (#3)

Psssst! Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.