Zpracování vašich osobních údajů

Jsme BrandCopy, kreativci se sídlem Lhotská 2223/15, 193 00 Praha 9, IČ: 08211574 (Petr) a Majakovského 25, 360 05 Karlovy Vary, IČ: 01292072 (David). Oba vedení u příslušných živnostenských úřadů.

S jakými vašimi daty pracujeme:

  • Abychom se mohli spojit ohledně vaší poptávky našich služeb nebo školení, máme na webu umístěný kontaktní formulář. Údaje, které nám do něj vypíšete, budeme zpracovávat za účelem odpovědi na vaši zprávu. Pokud se dále domluvíme na další spolupráci, budeme zpracovávat vaše jméno, kontaktní údaje (e-mail, telefon), podnikatelské údaje a případně data, která nám předáte. To abychom vám mohli poskytnout své služby. Pokud se na spolupráci nedomluvíme, vaše údaje se u nás nezdrží nijak dlouho – promažeme je do 1 měsíce. Pokud se na spolupráci domluvíme, budeme vaše data zpracovávat 10 let od ukončení naší spolupráce. Veškerá tato práce s daty je možná díky tzv. nařízení GDPR.

  • Pokud byste nám potřebovali ohledně svých dat a naší práce s nimi kontaktovat, napište nám na e-mail chci@brandcopy.cz.

  • Nařízení GDPR (nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES) vám dává spoustu práv. Mezi nimi je právo obrátit se na nás a chtít informace, jaké osobní údaje zpracováváme, vyžádat si přístup k osobním údajům, nechat je aktualizovat nebo opravit, chtít omezení zpracování, kopii osobních údajů, přenos osobních údajů nebo po nás požadovat vymazání. Pokud si myslíte, že s osobními údaji nenakládáme, jak bychom měli měla, máte možnost podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, případně se obrátit na soud. Věříme ale, že nic takového nebude potřeba. Na všem se můžeme domluvit. :-)