Zkonzultujeme, jak vaše texty posunout kupředu

Již máte pro web, aplikaci, e-mail, leták či brožuru apod. nějaké texty připraveny a hodil by se vám nezaujatý pohled? Vychytat třeba gramatiku, prodebatovat úhel pohledu či srozumitelnost? CTA? Nebo byste raději průběžné konzultace? Dejte nám vědět.
Copy

Co se vám hodí nejvíce?

Jednorázová konzultace

Pokud máte svůj text již připravený nebo rozepsaný a chcete “druhé oči”, rádi vám jeden pár navíc poskytneme. Abychom ale mohli zhodnotit, jak si váš text stojí, nejprve vás poprosíme o pár informací.

800 Kč/hodina

Projektové konzultace

Toto řešení funguje jako u jednorázových konzultací, ovšem v dlouhodobém ohledu se vyplatí více. Vaši značku, styl a záměr navnímáme při 1. konzultaci a následně pak můžeme hned přistoupit k textům.

800 Kč/hodina

Mentoring pro textaře

Sami píšete a rádi byste nezávislý pohled textařů s léty zkušeností? Není problém. Nejprve si řekneme, co přesně poptáváte, očekáváte, a pak si stanovíme jasné cíle. Pak již vykročíme vstříc vašemu zlepšení.

800 Kč/hodina

Proč zvolit nás

Máme přes 11 let zkušeností

Desítky projektů za námi

Napsali jsme tisíce textů

Spolupracujeme s dalšími profíky

Komu už jsme s texty pomohli

INVESTER

Na workshopu jsme se zakladatelem vše prošli a na základě informací jsme navrhli do mantinely jeho nové značky. Dále jsme mu předložili návrhy na název, ze kterého si vybral a nakonec jsme otextovali i nový web.

Foodin

Nejprve jsme majiteli poslali formulář, kam nám sepsal všechny informace o své značce. Následně jsme na online schůze společně brainstormovali a vymysleli nový název. A poté již přišly na řadu texty pro web.

ČSOB Filip

Tato aplikace větším dětem představuje svět financí tak, aby je to bavilo. Již víc jak 2 roky jsme u ladění obsahu a také vypomáháme s textací webových stránek, včetně související soutěže a dalších aktivit. A navíc i s e-mailingem či letáky.

Čím dále vám posloužíme

Přesvědčili jsme vás?

Napište nám zprávu a vymyslíme, jak posuneme i vaši značku. Úvodní call u nás máte zdarma.

Kontaktní formulář

Psssst! Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.