Tvorba značky a texty

Můžete mít dobrý brand bez textů a dobré texty bez brandu. Nejlepší je ale mít oboje dohromady tak, aby to dávalo smysl. Přesně od toho jsme tu my, se kterými to máte navíc v super poměru cena/výkon.

Brand-copy-brandcopy

Aneb když značka není jen logo

Workshop-byznys-brandcopy

Objevíme váš příběh na 3 workshopech

Teprve s podnikáním začínáte? Paráda. Postavíme vám ho od základů během tří workshopů. 

Na 1. si dopodrobna rozebereme vaši nabídku. Na 2. probereme, jak by vaše značka měla působit a proč a na 3. se dostaneme k samotné komunikaci jako takové. Uvidíte, že uchopit značku není jen tak.

Vymyslíme název vaší značky

Jméno je něco, co si s sebou ponesete od začátku. A je potřeba, aby splňovalo pár důležitých aspektů. Proto se mu podíváme na zoubek podrobně. 

Workshop-znacka-brandcopy
Workshop-komunikace-brandcopy

Poskytneme vám brand audit

Už nějakou dobu podnikáte, ale říkáte si, jestli to nemůže být ještě lepší? Určitě může! A my vám s tím pomůžeme. Projdeme si, jestli máte pevné základy, zda jste dobře zmapovali komunikaci a jestli vůbec znáte své zákazníky. 

Správná značka potřebuje značkové texty

A my vám je napíšeme

Textařina je naše druhá specialita. Navíc jelikož budeme znát celou vaši značku od A do Z, tak vám texty budeme moct napsat daleko rychleji, lépe a přesněji, než kdyby vám je psal externí copywriter. 

Skoleni-zaklady-brandcopy
Skoleni-psychologie-brandcopy

Copywriting naučíme přímo vás nebo váš tým

Je to řemeslo, které se dá naučit. Každý máme tak trochu vlastní styl psaní, ale je dobré držet se pár základních pilířů, na kterých by prodejní text měl stát. Aby to dávalo smysl a přineslo vám to kýžené výsledky. 

Vaše současné texty můžeme zkonzultovat

Už webovky nebo jiné materiály s texty máte? Výborně, můžeme na ně hodit oko a říct vám, co všechno je na nich špatně. Ale ne proto, abychom vás kritizovali, ale abychom vám pomohli. Protože jedině tak to můžete zlepšit a tím své podnikání posunout. 

Skoleni-magie-brandcopy

Přesvědčili jsme vás?

Napište nám zprávu a vymyslíme, jak posuneme i vaši značku.